• Kastamonu Üniversitesi
  • İletişim Fakültesi
  • Künye
Kastamonu Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğrenci Uygulama Gazetesi
  • Gündem
  • Duyurular
  • Etkinlikler
Son Haberler
Aday Öğrenciler İletişim Fakültesi’ni Ziyaret Etti
Devlet Ricali ve Gençler, Dijital Vatan Müdafaası İçin Buluştu
Türkiye’de Kriz Anları İçin Yeni Destek Sistemi Çağrısı: Tutun Hattı
Kastamonu Üniversitesi İletişim Fakültesi, 2. İletişim Şûrası’nda Temsil Edildi
İletişim Fakültesi’nden 15 Temmuz’un 10. Yılına Dijital Hafıza Sergisi
Kastamonu Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğrenci Uygulama Gazetesi

Etiket: dünyanın en etkili bilim insanları

Anasayfa » Etiket: dünyanın en etkili bilim insanları
Akademisyenlerimiz “Dünyanın En Etkili Bilim İnsanları” Listesinde
bilim, Gündem
18.11.2021
Akademisyenlerimiz “Dünyanın En Etkili Bilim İnsanları” Listesinde
Kastamonu Üniversitesi Fizik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şeref...
SON HABERLER
1 Aday Öğrenciler İletişim Fakültesi’ni Ziyaret Etti
2 Devlet Ricali ve Gençler, Dijital Vatan Müdafaası İçin Buluştu
3 Türkiye’de Kriz Anları İçin Yeni Destek Sistemi Çağrısı: Tutun Hattı
4 Kastamonu Üniversitesi İletişim Fakültesi, 2. İletişim Şûrası’nda Temsil Edildi
5 İletişim Fakültesi’nden 15 Temmuz’un 10. Yılına Dijital Hafıza Sergisi
6 İletişim Fakültesi’nden Kampüs Medya Festivali
7 İletişim Fakültesi’nde Erasmus Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi
8 Reklam Atölyesi’nden Farkındalık Sergisi
9 İletişim’de Afet Farkındalık Eğitimi
10 İletişim Fakültesi Mezunlarını Geleceğe Uğurladı
Kastamonu Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğrenci Uygulama Gazetesi
Kastamonu Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğrenci Uygulama Gazetesi
  • Hakkında
  • Bize Ulaşın
  • Gündem
  • Duyurular
  • Etkinlikler
  • ÖSYM
  • YÖK
  • Spor
  • Teknoloji
  • Foto Galeri
  • Video Galeri
2020-Kastamonu Üniversitesi İletişim Fakültesi-Tüm hakları saklıdır.