• Kastamonu Üniversitesi
  • İletişim Fakültesi
  • Künye
Kastamonu Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğrenci Uygulama Gazetesi
  • Gündem
  • Duyurular
  • Etkinlikler
Son Haberler
Aday Öğrenciler İletişim Fakültesi’ni Ziyaret Etti
Devlet Ricali ve Gençler, Dijital Vatan Müdafaası İçin Buluştu
Türkiye’de Kriz Anları İçin Yeni Destek Sistemi Çağrısı: Tutun Hattı
Kastamonu Üniversitesi İletişim Fakültesi, 2. İletişim Şûrası’nda Temsil Edildi
İletişim Fakültesi’nden 15 Temmuz’un 10. Yılına Dijital Hafıza Sergisi
Kastamonu Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğrenci Uygulama Gazetesi

Etiket: batıkaf

Anasayfa » Etiket: batıkaf
Üniversitemiz  BATIKAF’ta
Gündem
29.03.2022
Üniversitemiz BATIKAF’ta
Üniversitemizin de paydaşı olduğu Batı Karadeniz Kariyer Fuarı (BATIKAF),...
Yetenek Her Yerde Etkinlikleri Ertelendi
Duyurular, Gündem
14.03.2020
Yetenek Her Yerde Etkinlikleri Ertelendi
Cumhurbaşkanlığı tarafından 12/03/2020 tarihinde yapılan açıklamaya istinaden, yeni tip koronavirüsün...
Batı Karadeniz Kariyer Fuarı
Etkinlikler, Gündem
12.03.2020
Batı Karadeniz Kariyer Fuarı
Batı Karadeniz Kariyer Fuarı(BATIKAF) 6-7 Nisan 2020 tarihlerinde Yetenek Her...
SON HABERLER
1 Aday Öğrenciler İletişim Fakültesi’ni Ziyaret Etti
2 Devlet Ricali ve Gençler, Dijital Vatan Müdafaası İçin Buluştu
3 Türkiye’de Kriz Anları İçin Yeni Destek Sistemi Çağrısı: Tutun Hattı
4 Kastamonu Üniversitesi İletişim Fakültesi, 2. İletişim Şûrası’nda Temsil Edildi
5 İletişim Fakültesi’nden 15 Temmuz’un 10. Yılına Dijital Hafıza Sergisi
6 İletişim Fakültesi’nden Kampüs Medya Festivali
7 İletişim Fakültesi’nde Erasmus Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi
8 Reklam Atölyesi’nden Farkındalık Sergisi
9 İletişim’de Afet Farkındalık Eğitimi
10 İletişim Fakültesi Mezunlarını Geleceğe Uğurladı
Kastamonu Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğrenci Uygulama Gazetesi
Kastamonu Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğrenci Uygulama Gazetesi
  • Hakkında
  • Bize Ulaşın
  • Gündem
  • Duyurular
  • Etkinlikler
  • ÖSYM
  • YÖK
  • Spor
  • Teknoloji
  • Foto Galeri
  • Video Galeri
2020-Kastamonu Üniversitesi İletişim Fakültesi-Tüm hakları saklıdır.